Beykoz Atıcılar Poligonu ‘na Nasıl Gidilir?

Silah Atış Sınavı Nerede Yapılır?
-Beykoz Atıcılar Poligonu Bilgilendirme

Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi sonrasında kursiyerler, yazılı sınavı takiben belirlenen 3 haftalık süre zarfında Silah Atış Sınavına tabi tutulmaktadır.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, atış sınavı için Beykoz Atıcılar Poligonu ‘nu belirlemiştir. Bu açık poligona ulaşım sırasında yaşanan zorluklar ve sıkıntılar nedeniyle bu bilgilendirme sayfasını hazırladık. Özel güvenlik silah sınav atışlarında poligona ulaşmakta sıkıntı yaşayan kursiyerler için faydalı olmaya çalışacağız. Silah atışları nasıl yapılır. Silahlı Özel güvenlik olmak İçin bu sınavda başarılı olmak önem taşıyor.

beykoz aticilar poligonu edited

Beykoz Atıcılar Poligonu ‘na nasıl gidilir?

Beykoz Atıcılar Poligonu ‘na ulaşmak için iki temel yöntem bulunmaktadır.
1- Servis Noktasına Toplu Taşıma veya Özel Araç ile Ulaşarak: Öncelikle Mahmut Şevket Paşa Köyü’ne ulaşmalısınız. Burada aracınızı uygun bir yere park ederek, polis servis noktasından poligon ulaşım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yoğunluk durumunu göz önünde bulundurarak karar vermeniz faydalı olacaktır.
2- Özel Araç: Direkt olarak Beykoz Atıcılar Poligonu ‘na özel aracınızla da ulaşım sağlayabilirsin.

Mahmut Sevket Pasa Koyu Selam Camii edited

Toplu Taşıma İle Özel Güvenlik Atış Sınavı
Servis Noktası;
Mahmut Şevket Paşa Köyü Selam Camii

Mahmut Şevket Paşa Köyü Selam Camii önüne kadar toplu ulaşımla geldikten sonra Fort Transit POLİS aracı Ring Şeklinde Beykoz Atıcılar Poligonu ‘na servis yapacaktır. Araç tek olduğu için göremediğinizde yok sanılmamalı, gelmesi beklenmelidir. Servis Noktası ‘na rota oluşturmak için kullandığınız navigasyon programına göre seçiminizi yapınız.

Beykoz aticilar poligonu silah atis sinavi

Kendi Aracı ile Atış Sınavı Poligonu
Beykoz Atıcılar Poligonu ‘na ulaşmak

Mahmut Şevket Paşa köyünden Beykoz Atıcılar Poligonda Ulaşmak için Öğümce yolu takibinde Kahraman Sokak ile kesiştiği noktada Beykoz Atıcılar Poligonu giriş kapısını göreceksiniz. Aracınızı giriş önünde park edebilirsiniz. İzin verilmesi halinde içeriye de park edebilirsiniz.
Beykoz Atıcılar Poligonu ‘na rota oluşturmak için kullandığınız navigasyon programına göre seçiminizi yapınız.