Poligon Club Atış Poligonu’ na Nasıl Gidilir?

Silah Atış Eğitimi Uygulaması Hangi Poligonda Yapılıyor?

Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi alan Kursiyerlerimizin Silah Atışlarını, İstanbul’un en iyi poligonu POLİGON CLUB‘da tamamlıyoruz.

İstanbul’da Silahlı Özel Güvenlik Kursiyerlerimiz, İstanbul’un tam merkezinde ulaşımı en kolay olduğu Mecidiyeköy’de. Poligion Club’da Mecidiyeköy Metrobüs durağından sadece 5 dakika yürüyerek ulaşılabilir.


Poligon Club ‘a Nasıl Giderim?

Mecidiyeköy’deki Emniyet Müdürlüğü’nün yanındaki ASLI BÖREK‘in bulunduğu sokağa girip
200 metre dümdüz yürüdüğünüzde tam karşınıza çıkıyoruz.

MECİDİYEKÖY Mahallesi, Mecidiye Kuyu Sokak No: 42/A, 34387 Şişli/ İSTANBUL
Tel: ​0 212 288 38 38

Kolayca ulaşmanız için size uygun olanı tıklayınız.


Neden Poligon Club?

2 BAĞIMSIZ ATIŞ ALANI,  10 HATLI POLİGON

Uluslararası Atıcılık Sporları Federasyonu (ISSF) tarafından belirlenen standartlarda yapılan 10  yollu poligonumuz istenildiğinde 5’er yollu iki bağımsız atış alanına bölünebilmektedir. Zoom yapabilen kamera sistemleriyle, hedefleri çağırmadan, atışlarını seri halde gerçekleştirebileceğiniz  Türkiye’nin en büyük ve en modern donanımlı atış poligonudur.

Profesyonel Kadro

Poligon Club eşsiz bir atış deneyimi yaşamanız için herşey düşünüldü. Uluslararası Atıcılık Sporları Federasyonu (ISSF) standartlarında tasarlanan Poligon Club, güvenliği ön planda tutan teknolojik donanımlarının yanı sıra deneyimli , profesyonel personeliyle de sizin yanınızda…

Alanlarımız

Poligon Club sadece bir atış kulübü değildir. Bünyesinde atış poligonunun yanı sıra seminer odası, spor salonu, bekleme ve dinleme alanlarıyla Güvenlik Sektörü’nün eğitim ihtiyacını da karşılayan bir okul niteliğindedir. 

poligon club